Kolczyki – subtelny dodatek

Świat mody składa się nie tylko z ubrań i butów. Do tego dochodzą jeszcze wszelkie uzupełnienia, między innymi biżuteria, a wśród niej kolczyki. To prawdziwy fenomen, jeśli weźmiemy pod uwagę pozostałe elementy dekoracyjne, przeznaczone dla świata mody. Śmiało można stwierdzić, że jest to najczęściej dobierany element. Ich dostępność jest równie ogromna, co późniejsze zastosowanie. Kolczyki kupimy w zwykłym sklepie z dodatkami, butikach, u jubilera, w Internecie..i pewnie również w wielu innych miejscach. Należy pamiętać, że ich cena, klasa i jakość może się różnić pomiędzy sobą, w zależności od terenu zakupu, jak i samego producenta.

Jak ma się nasz typ urody, do danego modelu lub gatunku kolczyków? A no ma się, i to dużo. Każda z pań posiada inny typ urody, jaki w większym bądź mniejszym stopniu pozwala jej na swobodne przebieranie w ofercie produktowej. Firmy posiadające kolczyki na pewno zdają sobie z tego sprawę, dlatego produkują towary, przeznaczone dla różnych typów. To samo tyczy się okoliczności, z okazji której panie sięgają po ten przedmiot. Bez względu na wszystko muszą one pamiętać, że suknia wieczorowa wymaga zupełnie innego typu niż codzienne lub sportowe odzienie.

Kolczyki jako kwintesencja właściwego ubioru

Nie można niestety jednoznacznie stwierdzić, jakie kolczyki powinny być stosowane uniwersalnie do danego typu garderoby. Tutaj już wszystko zależy nie od samej pani, jej gustów i urody, ale przede wszystkim od tego, w co się ona ubrała, jakie do tego wzięła buty i pozostałe dodatki. Zawsze można dopasowywać całość pod kątem naszych kolczyków, jednak takie praktyki nie mają większego sensu – przecież zawsze lepiej zmienić ten mały dodatek niż martwić się tym, że sytuacja zmusza nas do zakupu nowej odzieży.  Aplikacje atłasowe to także fajny dodatek.